تزریق چانه

روش تزریق چانه

تزریق چانه با ژل روشی غیرجراحی برای زیباسازی چانه می باشد که با هدف برجسته کردن خط فک و فرم دهی به چانه انجام شده و به موجب آن شکل خط فک افراد شکیل تر، برجسته تر و قوی تر شده و وضعیت ظاهری او به میزان قابل توجهی بهبود خواهد یافت.

 

تزریق چانه

 

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای تزریق چانه هستند؟

بهترین کاندیدا برای فرم دهی چانه با تزریق ژل افرادی با شریط ذیل می باشند:

  • افرادی که از شکل چانه خود راضی نبوده و مایل به اصلاح آن می باشند.
  • افرادی که به دلیل تغییر وزن بدن یا افزایش سن زیبایی و برجستگی چانه خود را از دست داده اند.
  • اشخاصی که تمایل به زیباتر شدن شکل چانه خود را داشته اما به دلیل ترس از جراحی، بیهوشی یا هزینه های بالای عمل جراحی چانه مایل به انجام آن نیستند.

به طور کلی می توان گفت تمامی افرادی که مایل به تغییر شکل ظاهری چانه خود و جلو آوردن آن بوده و همچنین از نظر روحی و جسمی در وضعیت مطلوبی قرار دارند کاندیدای مناسبی برای تزریق چانه با ژل هستند. البته افراد باید در نظر داشته باشند که با تزریق ژل نمی توان مشکل جلو بودن فک پایین را اصلاح کرد.

تزریق چانه چگونه انجام می شود؟

دکتر ارسلان فاضلی ، پزشک متخصص جوانسازی پوست در کرج پیش از انجام این روش جلسه مشاوره ای را برای شما ترتیب داده و طی این جلسه معاینه کاملی از ساختار و شکل صورت شما انجام می دهد. ایشان همچنین از شما در رابطه با انتظاراتتان سوال کرده و به این ترتیب میزان ژل تزریقی و بهترین فرم چانه را برای شما انتخاب می کند.

در روز موعود ایشان با استفاده از پمادها و کرم های مخصوص اقدام به بی حس نمودن ناحیه مورد نظر نموده و سپس با یک سوزن بسیار ظریف، ماده مورد نظر را در لایه میانی پوست تزریق می نماید.

زمان لازم برای انجام این روش به فاکتورهایی همچون حجم تزریق بستگی داشته و حدود 10 تا 30 دقیقه می باشد.

پاسخ

3 + چهار =

Call Now Buttonتماس با مرکز پزشکی سیب