تزریق گونه

تزریق گونه چیست

تزریق گونه یکی از روش های جوانسازی پوست است که پزشک برای انجام آن با صلاحدید خود از دو روش تزریق چربی یا تزریق ژل بهره می گیرد. همزمان با بالارفتن سن انسان میزان تولید الاستین و کلاژن در پوست او کاهش یافته و این امر موجب بروز تغییراتی منفی همچون بروز چین و چروک، کاهش حجم صورت و اجزای آن اعم از گونه ها می شود که منجر به کاهش زیبایی، جوانی و شادابی صورت خواهد شد.

تزریق گونه

تزریق ژل به گونه چگونه انجام می شود؟

دکتر ارسلان فاضلی برای انجام این روش ابتدا اقدام به بررسی و معاینه دقیق صورت افرادی می نمایند که برای تزریق گونه به مرکز پزشکی سیب مراجعه کرده اند. سپس به بی حس کردن موضع مورد نظر توسط مواد مخصوص می پردازد که این کار موجب به حداقل رساندن ناراحتی و درد ناشی از انجام این روش خواهد شد.

در اقدام بعدی برای اینکه گونه ها طبیعی به نظر برسند ژل را دقیقا روبروی استخوان گونه و در قسمت جلوی گونه تزریق می نماید. به طور کلی می توانیم بگوییم که مراحل تزریق ژل به روش ذیل انجام می شود:

  • جلسه مشاوره
  • علامت گذاری نقاط حساس
  • بی حسی و شستشو
  • تزریق ژل

تزریق ژل به گونه چه مزایایی دارد؟

  1. نتایج به سرعت و بلافاصله قابل مشاهده می باشد.
  2. هزینه زیادی در بر ندارد.
  3. برای انجام آن نیاز به جراحی، بیهوشی و ایجاد برش بر روی پوست نمی باشد.
  4. فرد بلافاصله بعد از آن قادر به از سرگیری فعالیت های روزمره خود می باشد. به بیان دیگر دوره نقاهت خاصی نداشته و نیاز به انجام مراقبت های خاصی ندارد.
  5. مدت زمان لازم برای انجام آن کوتاه می باشد.
  6. نتایج به دست آمده از آن موقتی بوده و اگر فرد از نتیجه رضایت نداشته باشد بعد از مدتی گونه ها به شکل اولیه خود باز خواهند گشت.

پاسخ

2 × چهار =

Call Now Buttonتماس با مرکز پزشکی سیب