جوانسازی پوست

جوانسازی پوست چیست؟

جوانسازی پوست : هنگامی که سن انسان بالا می رود از میزان تولید الاستین و کلاژن پوست او کم شده، زیر پوست خالی شده و دچار شکستگی می شود که تمامی این عوامل در نهایت منجر به ایجاد چین و چروک و نشانه های پیری در پوست افراد می شود.

 

جوانسازی پوست

 

ایجاد تغییرات ذکر شده در پوست صورت موجب پیر و خسته به نظر رسیدن چهره افراد شده و از میزان اعتماد به نفس آن ها می کاهد. برخی از افراد گمان می کنند که با استفاده از درمان های موضعی همچون کرم و پمادها می توانند این چروک ها را از بین ببرند، در حالیکه روش های موضعی تنها پیشگیری کننده بوده و تاثیر چندانی در برطرف کردن عوارض ایجاد شده ندارند. امروزه و با پیشرفت تکنولوژی روش های جوانسازی پوست متعددی وجود دارند که به دلیل نتایج درخشان، هزینه کم و ایمن بودن مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته اند. در ادامه به تعدادی از این روش های جوانسازی که در مرکز پزشکی سیب و توسط دکتر ارسلان فاضلی به بهترین شکل، با استفاده از به روزترین دستگاه ها، معتبرترین برند مواد و بهره گیری از اصولی ترین تکنیک ها  انجام می شود اشاره کرده ایم.

جوانسازی با لیزر

از جمله محبوب ترین روش های جوانسازی صورت ، لیزر می باشد که انواع مختلفی دارد. لیزر با وارد کردن تلنگر به سلول ها آن ها را به کلاژن سازی وادار کرده و به این ترتیب موجب جوانسازی پوست می شود.

جوانسازی با تزریق ژل

در گذشته استفاده از ژل ها نتایج خیلی خوبی برای افراد نداشت ولی امروزه و با استفاده از ژل های طبیعی و موقتی همچون هیالورونیک اسید می توان بسیاری از نشانه های پیری همچون خط لبخند و اخم عمیق را برای مدتی برطرف کرد.

البته باید بگوییم که استفاده از ژل فقط محدود به از بین بردن این خط و خطوط نیست، با تزریق ژل می توان نواحی مختلف صورت مثل لب ها و گونه ها را حجیم تر کرده و به این ترتیب موجب زیبایی و گیرایی بیشتر افراد شد.

مزوتراپی

برای انجام مزوتراپی که هم بر روی مو و هم بر روی پوست انجام می شود از مواد طبیعی همچون ویتامین ها و مواد معدنی بهره گرفته شده و این مواد توسط سوزن های بسیار ریز به پوست سر، دست، صورت و نقاط دیگر تزریق می گردد. با این کار فولیکول های مو و سلول های پوست تحریک شده، از ریزش مو و بروز نشانه های پیری در پوست جلوگیری می شود و بسیاری از عارضه های ایجاد شده در پوست برطرف می گردد.

لازم به ذکر است که خدمات ارائه شده در مرکز پزشکی سیب به موراد فوق محدود نمی شود. در صورت تمایل برای کسب اطلاعات بیشتر از خدمات ارائه شده در این مرکز، می توانید به صفحه رسمی اینستاگرام دکتر ارسلان فاضلی یا بخش مقالات وب سایت ایشان مراجعه نمایید.

پاسخ

یک + 10 =

Call Now Buttonتماس با مرکز پزشکی سیب