ویواسه

تکنیک ویواسه

هدف از انجام ویواسه که یکی از پرطرفدارترین روش های جوانسازی پوست است سفت کردن پوست و برطرف کردن چین و چروک های موجود در آن می باشد. ويواسه در حقیقت از جمله قوی ترین لیزرهای آر اف فرکشنال و ترکیب دو روش فرکانس رادیویی چندسطحی و میکرونیدلینگ می باشد.

ويواسه را می توان در حال حاضر به عنوان بهترین و موثرترین روش غیرجراحی به منظور لیفت و سفت کردن پوست صورت معرفی نمود.

این روش نسبت به سایر دستگاه ها و روش های لیفت مثل لیفت با نخ، کربوکسی تراپی و هایفوتراپی نتایج به مراتب بهتری دارد.

 

ویواسه

 

تکنیک ویواسه چگونه انجام می شود؟

دکتر ارسلان فاضلی برای انجام این تکنیک نخست پوست را به وسیله مواد و کرم های مخصوص بی حس نموده، در مرحله بعدی دسته لیزر که متشکل از سوزن های بسیار ریز است را بعد از تنظیم عمق نفوذ، انرژی و زمان به صورت عمودی روی پوست قرار می دهد. دستگاه شروع به شات زدن کرده و به این ترتیب منافذ کوچکی را در پوست ایجاد می نماید.

این منافذ حدود 4 تا 6 ساعت باز می مانند که این امر سطح تولید کلاژن و الاستین را افزایش می دهد. ترشح کلاژن و الاستین موجب بهبود هرچه سریع تر چین و چروک ها و برطرف کردن آن ها می شود.

تعداد جلسات مورد نیاز برای ویواسه

برای انجام این روش حدود 20 تا 35 دقیقه زمان نیاز بوده و بیشتر افرادی که اقدام به انجام ويواسه نموده اند آن را بی درد گزارش کرده اند.

تعداد جلسات مورد نیاز برای هر فرد با توجه به میزان نیاز او، شدت مشکلات موجود، اهداف مورد نظر از انجام این روش و وسعت ناحیه تحت درمان بستگی دارد؛ در بیشتر موارد برای هر فرد به حدود 3 تا 6 جلسه درمانی نیاز بوده و فاصله زمانی بین هر جلسه باید 30 تا 40 روز باشد.

کاربردهای ویواستراپی

این تکنیک جوانسازی پوست کاربردهای فراوانی دارد که عبارتنداز:

  • جوانسازی پوست
  • برطرف کردن چین و چروک های موجود در بدن یا صورت
  • رفع لکه های پوستی
  • درمان ترک های پوست
  • برطرف کردن جای زخم، جوش و لک

پاسخ

8 + 4 =

Call Now Buttonتماس با مرکز پزشکی سیب