پلاسماجت

پلاسماجت

امروزه پلاسماجت جزء جدیدترین و پیشرفته ترین تکنولوژی های جوانسازی و زیبایی روز دنیا می باشد ؛ یک روش غیر تهاجمی و ایمن است که به علت نداشتن عوارض ، مورد توجه بسیاری از پزشکان قرار گرفته است.

کاربرد پلاسما جت

از پلاسماجت جهت رفع افتادگی پلک ، درمان مشکلات پوستی ، رفع چین و چروک های پوست ، رفع جای اسکارها ، برداشتن خال ، رفع کک و مک ، زیبایی بینی و غیره استفاده می شود.

مدت ماندگاری پلاسماجت

ماندگاری پلاسماجت به عوامل متعددی هم چون سبک زندگی ، تعداد جلسات درمانی و غیره بستگی دارد؛ بیمارن می توانند جهت افزایش ماندگاری آن هر چند وقت یک بار ( هر چند سال یک بار ) درمان مجدد پلاسما جت را انجام دهند.

پلاسماجت بینی چیست؟

پلاسما جت بيني ، با هدف کوچک سازی و لیفت بینی انجام می شود.

 

پلاسماجت

 

مراحل انجام پلاسماجت بینی

روش پلاسماجت بینی گوشتی ، این گونه است که ابتدا پوست پاکسازی شده و پس از بی حسی موضعی ، پزشک با استفاده از دستگاه پلاسما ( دستگاه پلاسما شبیه به یک خودکار می باشد. ) بر روی پوست بینی نقاط ریزی را ایجاد می کند، پرتوهای پلاسما از طریق این نقاط به عمق پوست نفوذ کرده و با تولید گرما سبب از بین رفتن لایه های زیرین پوست می شوند پس از انجام پلاسما جت ، پوست بینی جمع شده و بینی کوچک تر به نظر می رسد.

مدت زمان انجام تمامی مراحل پلاسما جت حدودا 20 دقیقه زمان نیاز دارد.

پس از گذشت مدت زمان کوتاهی ترمیم پوست رخ می دهد و بیماران می توانند شاهد نتایج آن باشند.

پلاسما جت برای افرادی که بینی آن ها گوشتی است کاربرد دارد و انجام آن به کسانی که دارای بینی استخوانی هستند توصیه نمی شود.

عوارض پلاسماجت بینی

طبق مطالعات و بررسی های انجام شده تا به حال هیچ گونه گزارشی در رابطه با بروز عوارض یا نارضایتی بیماران از پلاسما جت دیده نشده است.

ماندگاری پلاسماجت بینی

گفته می شود نتیجه پلاسما جت بینی ، در افرادی که از سن بلوغ عبور کرده اند دائمی می باشد مگر اینکه به علت شرایط ژنتیکی یا محیطی تغییراتی در بینی آن ها ایجاد شود که در این صورت بیمار با انجام مجدد آن می تواند شاهد نتایج شگفت انگیزی باشد.

پلاسما جت پلک

انجام پلاسما جت پلک ، یکی از نوین ترین و بهترین روش ها برای جوانسازی اطراف چشم می باشد که با رفع پوست های اضافی پلک شادابی و جوانی را به چشمان بیماران برمی گرداند.

پاسخ

4 + 19 =

Call Now Buttonتماس با مرکز پزشکی سیب