زاویه دار کردن فک

زاویه دار کردن فک چیست؟

میل به زیباتر شدن و رفع نواقص موجود در چهره همواره در انسان وجود داشته و افراد برای دستیابی به جذابیت بیشتر انواع روش های جراحی و غیر جراحی را امتحان کرده اند. با وجود همیشگی بودن نتایج به دست آمده از روش های جراحی ، عوارض ناشی از بیهوشی و جراحی اجتناب ناپذیر است به همین دلیل امروزه افراد بیشتر به دنبال انجام روش های مدرن و غیر جراحی که بهترین نتیجه و کمترین عوارض را دارند هستند. از جمله پرطرفدارترین و موثرترین روش های غیر جراحی می توان به زاویه دار کردن فک اشاره کرد.

با انجام این روش که با تکنیک های متنوعی انجام می شود استخوان های گونه که به طرف چانه می روند جمع تر و باریک تر شده و چهره فرد از نیمرخ و تمام رخ تناسب و زیبایی بیشتری خواهد داشت.

 

زاویه دار کردن فک

 

نحوه زاویه دار کردن صورت

به دنبال بالا رفتن سن، جاذبه زمین و عوامل دیگر بافت صورت دیگر همچون سابق قادر به کلاژن سازی نبوده و دچار فرسودگی می گردد که این امر مشکلاتی همچون ایجاد غبغب را برای افراد به همراه خواهد داشت. با زاویه دار کردن فک، عضلات صورت قوام یافته و مشکلات ذکر شده برطرف خواهند شد. تزریق فیلر ، تزریق بوتاکس ، تزریق ژل ، هایفوتراپی و لیفت با نخ از جمله روش های غیر جراحی برای زاویه سازی فک هستند.

کاندیدای مناسب برای زاویه دار کردن فک

روش های غیر جراحی برای افرادی با مشخصات زیر بهترین روش برای زاویه سازی فک می باشند:

  • فکی که به شکل مربعی باشد.
  • خانم هایی که فک آن ها ظرافت لازم را نداشته و حالتی مردانه دارد.
  • گردن فرد شل بوده یا دارای غبغب باشد.

مشاوره قبل از زاویه سازی فک

یکی از موارد بسیار مهم در نتیجه زاویه دار کردن فک ، مشاوره پیش از آن است. پزشک در این جلسه فک، چانه، گونه و دیگر اجزای موجود در صورت و همچنین تناسب میان آن ها را به دقت بررسی می نماید.

پزشک همچنین در این جلسه همچنین درباره فرآیند تزریق و مراقبت های بعد از آن با فرد صحبت کرده و انتظارات او از انجام این روش را جویا می شود. بیمار می بایست تمام توقعات و مشکلات خود را با پزشک در میان بگذارد تنها در این صورت است که پزشک قادر به رقم زدن نتایجی می شود که رضایت فرد را به خود جلب خواهد کرد.

البته باید بگوییم که تمامی انتظارات فرد بنا به دلایل متعددی همچون غیر منطقی بودن توقعات قابل تحقق نیست. لذا از پزشک خود توقعات معقول و منطقی داشته باشید.

پاسخ

چهار × 2 =

Call Now Buttonتماس با مرکز پزشکی سیب